Březen 2010

Selena Gomez naturaly solo :)

31. března 2010 v 17:25 | PrincesQa |  Selena Gomez

Tak to se jí fakt povedlo !!!


THE TWILIGHT SAGA: ECLIPSE - Trailer

31. března 2010 v 16:38 | PrincesQa |  Twilight

Vrátí se Lindsay Lohan na hudební scénu?

31. března 2010 v 16:35 | PrincesQa |  Celebs

 Její hudební kariéra nebyla vůbec v pohybu, až teď jeví opět známky své nové tvorby. Poslední píseň, kterou Lindsay vydala nesla název "Bossy" a je z roku 2008. Tato písnička se stala # 1.místem v USA Dance hit chart. Je předčasné říkat, jestli Lindsay skutečně hlásí návrat na hudební scénu a nebo ne. Možná aktuálně uniklá skladba pod názvem "Stuck", kterou si můžete stáhnout níže, předpovídá velký návrat této talentované americké herečky a zpěvačky.

DL: Lindsay Lohan - Stuck
DL Link 2: ZDE

David Guetta pracuje s Fergie na písni "Gettin' Over You"

31. března 2010 v 16:19 | PrincesQa |  Celebs

Francouzský producent a DJ David Guetta má na triku opravdu velký úspěch s jeho albem  "One Love". Trvalo nějakou dobu než se jeho album pořádně prosadilo, ale singly "Sexy Bitch" & "Memories" se staly hity po celém světě a to i u nás v České republice. Nyní se Guetta chystá k vydání písničky "Gettin' Over You ".  Ale nevydá původní verzi, vydá takovou, která bude obsahovat vokály od Fergie a LMFAO.  Teď už jen čekat, jestli třeba píseň nedostane také klipovou podobu a nestane se dalším megahitem jako Sexy Bitch či Memories! Mrkněte také na download:


Nelly Furtado připravuje svojí novou desku

31. března 2010 v 16:09 | PrincesQa |  Celebs

Nelly je aktuálně na tour s albem Mi Plan a má pro nás novinku. Nelly Furtado totiž pracuje na své páte studiové desce, které ponese název album "Lifestyle". Dokonce má vyjít už letos v létě!  Nelly prohlásila, že její album bude naprosto něco jiného, než jsme doposud od ní slyšeli. Na internet nově unikla skladba s názvem "Girlfriend in this City", která je pravděpodobně z nového alba. Je jasné, že píseň je ještě nedokončená, ale dá vám nový pocit z Nelly tvorby. Uvidíme, jestli Nelly přijde s novými hity jako třeba skladba Maneater, s kterou se kdysi proslavila. Poslechnětete si nyní novou skladbu a nebo nabízíme rovnou download.

Link ke stažení:

Jennifer Lopez "co je láska?"

31. března 2010 v 15:59 | PrincesQa |  Celebs

Jennifer Lopez odešla od vydavatelství  Epic Records a nyní přešla k Island Def Jam Records. A tak Jennifer pracuje na svém novém albu, které je připraveno na propuštění  letos v létě. Lopez budete také moci zahlédnout v kinech a v divadlech od 23.dubna vrámci nového komediálního filmu The Back-Up Plan. Další novou písničku Jennifer objevíme na soundtracku ke zmiňovanému filmu s názvem "What is Love"? Verze písně zní přijatelně, přesvědčit se můžete sami:Gabriella Cilmi vydá svůj druhý singl: Hearts Don't Lie

27. března 2010 v 20:15 | PrincesQa |  Celebs

Australanka Gabriella Cilmi, kterou z našeho blogu rozhodně znáte, se chystá vydat svůj druhý singl s názvemHearts Don't Lie ze svojí nové desky Ten, která jí vyšla tento týden v pondělí 22.března.

Po prvním vydaném singlu On A Mission, které vyšlo také ve formě singlového CD, má Gabriella na triku další velký úspěch. Za necelé dva týdny po vydání singlu On a Mission se tato skladba vyšplhala na špici UK  TOP 100 Charts + UK TOP 40 Downloads charts - zakotvila na 9.místě. Nyní se ale opět šplhá výše a to nejen v UK hitparádách, ale i po celé Evropě.

Gabriella svoje nové CD přijede také poprvé představit do České republiky! Zastaví se to na festivalu JamRock. Gabriella Cilmi má toho na tento rok naplánovaného skutečně mnoho a aktuálně sama sází na její turné 2010, které by mělo brzy odtajněno. Není také vyloučeno, že se opět nezastaví u nás, protože její turné by mělo zahrnovat především evropské země.

Nyní si můžete poslechnout její nový singl, který v brzké době vydá a nebo si ho rovnou můžete poslechnu i stáhnout:


Selena Gomez: At Denny's in Encin, LA (26.3)

27. března 2010 v 19:04 | PrincesQa |  Selena Gomez

Objevily se fotky ze včera ráno (26.března),
když Selena Gomez s mamkou Mandy a Brianem
odcházeli z Denny v Encin, Los Angeles,
CA. Moc jí to slušelo.

Klikněte pro zobrazení původního obrázku